Novinka!!! Jedinečná svetová novinka v oblasti  výplňových materálov. Tam kde klasické výplňové materiály ( kyselina hyalúronová ) už nestačia alebo nie sú vhodné prichádza na rad svetová novinka Juvelook a Lenisna. Jeho prednosť je ,že nerieši len  dôsledok ale hlavne príčinu! Ide o produkt ,ktorý vám prirodzeným spôsobom vráti stratený objem a  pružnosť pokožky bez toho ,aby spôsobil opuchy či obmedzil mimiku. Ide o pokročilý kolagénový stimulátor-kyseliny poly – D mliečnej a L-mliečnej s koncentráciou 42,5 -200mg + 7,5mg -30mg  nezosieťovanej kyseliny hyalúronovej . Po aplikácií nie len ,že dochádza k prirodzenému doplneniu chýbajúceho objemu, ale čo je hlavné k tvorbe vlastného kolagénu!

VÝHODY LENISNA A JUVELOOK
Materiál PDLLA je vysoko biokompatibilný materiál oproti iným produktom.
Má špeciálnu vyššiu schopnosť stimulácie kolagénu avšak vo veľmi prirodzenom vzhľade oproti produktom, ktoré sa momentálne používajú v estetickej medicíne. 

Výhodou je taktiež, že efekt pretrváva 24 mesiacov a nie je riziko, že zanechá pozostatky ako sa môže stať u produktov na báze hydroxyapatitu. Nespôsobuje zjazvovanie pleti. Lenisna a Juvalook má vnútornú sieťovanú štruktúru.

POROVNANIE LENISNA , JUVELOOK (PDLLA + HA)
S PRODUKTAMI LEN NA BÁZE LEN PLLA

1. Lenisna a Juvelook na báze PDLLA dáva okrem volumalizácii aj bioregeneračný a stimulačný efekt pričom prípravky len na báze PLLA nedávajú biorevitalizačný efekt.
2. V oblasti okolo injekcie pri Lenisna a Juvalook – aj vďaka kyseline dochádza k normálnej ale menšej zápalovej reakcii ako pri produktoch len s PLLA
3. Lenisna a Juvalook obsahujú vnútri sieťovanú štruktúru na rozdiel od PLLA materiálu, ktorý obsahuje ostrý kryštál, čo môže zanechať nedostatky na pleti v budúcnosti.

·     
JUVELOOK
je určený na vyhladenie hlbokých vrások, ochabnutie a výrazné defekty tkaniva.
Dosahuje WOW EFEKT! Vďaka kombinácii PDLLA kyseliny polymliečnej s HA, teda s  kyselinou hyalurónovou získame efekt, ktorý je viditeľný ihneď po ošetrení. Výplň sa udržiava, kým nezačne dominovať tvorba nového kolagénu, elastínu, ktorý stimuluje kyselina polymliečna.
 
JUVELOOK

Má schopnosť najsilnejším možným spôsobom stimulovať tvorbu kolagénu a prinavrátiť mladistvý vzhľad postupným a prirodzeným spôsobom. Nie je potrebné masírovať oblasti po ošetrení vďaka okrúhlemu tvaru molekúl kyseliny PDLLA a jej kombinácii so nezosieťovanou kyselinou hyalurónovou.

VÝSLEDKY 
Doba výsledku trvá viac ako 24 mesiacov od ošetrenia. Účinok možno udržať vykonaním 1 pripomienkovej kúry až po 24 mesiacoch.

INDIKÁCIA
Vďaka vysokej koncentrácii kyseliny poly-D-L -mliečnej – až 42,5 mg a kyseliny hyalurónovej – 7,5 mg je ošetrenie určené pre ľudí:
– s jasnými známkami starnutia 35 +
– s potrebou zväčšiť objem prepadnutých oblastí tváre
– je určený najmä na korekciu kožných priehlbín, ako sú: kožné záhyby, vrásky, ryhy

EFEKT ÚČINKU
Účinky terapie sú viditeľné ihneď po podaní. Výplňový efekt dosiahneme vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej. Po približne 2 týždňoch je iniciovaná produkcia kolagénu prítomnosťou mikročastíc kyseliny mliečnej PDLLA. Po 6 mesiacoch môžete vidieť konečný výsledok používania JUVALOOK. Účinky terapie pretrvávajú viac ako dva roky po poslednej liečbe. Odporúčaný počet ošetrení je 2 alebo 3 v závislosti od defektu a nedostatku pokožky v intervaloch 6-8 týždňov. Po dvoch rokoch sa odporúča vykonať 1 pripomienkovú kúru.

APLIKAČNÁ METÓDA
Prípravok v množstve 5 ml sa podáva pomocou tenkej kanyly veľkosti 22 až 25 G
alebo pomocou ihly veľkosti G25-26 – aplikuje sa do podkožného alebo periostálneho tkaniva


Oblasti aplikácie:

·       Očné kruhy a  a strata objemu v očnom okolí(“prepadlinky pod očami“)

·       Doplnenie objemu líc ,nosovo ústnych rýh a zjemnenie  vrások

·       Ochabnutá pleť na celej tvári ,krku, dekolte a rukách

·       Zosvetlenie ,spevnenie a omladenie pleti

·       Zjemnenie jaziev ,strií

Ihneď po aplikácii je miesto ošetrenia vyplnené a zrevitalizované. Približne po 2 týždňoch začne proces tvorby nového kolagénu ,ktorý bude kvalitu ošetrovanej lokality neustále zlepšovať. Pre dlhotrvajúci efekt sa doporučuje ošetrenie zopakovať po 4-8 týždňoch .Po druhom ošetrení efekt trvá až dva roky.

Cena: 350 eur za 6ml Juvelook -Lenisna

Back to list